Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Jakość życia: Czas wolny

Trwa opracowywanie Strategii Rozwoju Gminy Kietrz na lata 2021-2030. Przygotowana diagnoza obszaru wskazała na określone obszary problemowe, które w ramach zaplanowanych w Strategii działań będziecie jako społeczność wspólnie rozwiązywać. To w jaki sposób spędza się czas wolny, stanowi dla każdej społeczności ważny element życia i wpływa na jego jakość. Dzięki tej krótkiej ankiecie chcemy poznać Wasze opinie o tym, jaka jest oferta Gminy Kietrz obecnie oraz jakie ewentualne zmiany powinniśmy zaplanować w Strategii.

Dziękujemy za poświęcenie czasu i przekazanie nam tych istotnych opinii. Ankieta ma charakter anonimowy, prosimy jedynie o zaznaczenie miejscowości, w której mieszkacie. 

Proszę zwrócić uwagę, że "nie mam zdania", "nie wiem" oraz "nie zawsze", chociaż wydają się podobne, stanowią różne odpowiedzi na to samo pytanie. Prawie wszystkie odpowiedzi są jednokrotnego wyboru.

Rozróżniamy ofertę rekreacyjną od sportowej - z tej pierwszej możemy korzystać samodzielnie, bez udziału instruktorów i trenerów, wykorzystując infrastrukturę w dogodnym dla siebie terminie (pływalnie, trasy rowerowe, biegowe, siłownie zewnętrzne, fitness, itp.); w drugiej ważny jest element rywalizacji oraz profesjonalizm i systematyczność (uczestnictwo w zajęciach klubowych, np.: LZS) 

 

Link do ankiety

 

 

Dziękuję w imieniu zespołu opracowującego Strategię                                                                                                                                       

Dagmara Duchnowska                                                                                                                                                                                                   

Wild Boat 

 

PDFAnkieta_ czas wolny (Gmina Kietrz).pdf
 

 

Wersja XML